מתחם הגנים

מתחם גני עגנון הינו מתחם חדש, איכותי ומעוצב בסטנדרט גבוה ביותר. המבנה הוקם בהתאם לכל התקנים הגבוהים ביותר. במתחם 5 כיתות ייעודיות ותקניות, חדר ג'ימבורי, מטבח מבשל, משרד הנהלה וחצרות מרווחות.

כיתות הגנים מרווחות, נעימות ומוארות המספקות לילדים מרחב בטוח ומוגן והם יכולים לשחק בו בחופשיות בהנאה ובביטחון. עיצוב הגן מעניק לילדים מגוון גירויים המזמינים אותם לחקור את סביבתם ואת העולם המקיף אותם, תוך פיתוח סקרנות טבעית המובילה ללמידה פעילה הן בתוך כיתת הגן והן בחצר. במרחב הגן ובחצר מצויים מרכזי פעילות המזמינים ומעודדים סקרנות, גילוי, משחק, התנסות ולמידה לבד ובקבוצה.

מטבח

בגני עגנון פועל מטבח ייעודי ומשוכלל, בו האוכל מבושל מידי יום ומספק לילדים אוכל ביתי, טעים, איכותי וטרי. המטבח נבנה על פי כל התקנים הנדרשים,  והמזון עובר בדיקות תקינה עם הקפדה ותשומת לב לאיכות המזון וחומרי הגלם. תפריט הגן העשיר והבריא, גובש יחד עם תזונאית מוסמכת והוא כולל את כל המזון הנחוץ להתפתחות תקינה ובריאה של הילדים.

ילדי הגנים מקבלים ארוחת בוקר עשירה, ארוחת צהריים בשרית חמה וארוחת מנחה.

התפריט מפורסם בלוח ההורים בגן.

חצר הגן

חצרות הגן מרווחות ומאובזרות, מוקפות בצמחיה מטופחת, אוויר נקי, עצים ושמשיות להצללה, מסלול לבימבות, ארגזי חול מפוקחים ונקיים, ועוד. לכל כיתה חצר מותאמת ומונגשת בהתאם לשלבי ההתפתחות של הילדים.  המעודדים את הילדים להנות מהמרחב הטבעי לו הם זקוקים.

ג'ימבורי

בגן ישנו חדר ג'ימבורי חדיש מעוצב ומאובזר לפי מיטב התקנים, אשר נותן לילדים אפשרות לשיפור  ההתפתחות המוטורית כמו גם שעת משחק והנאה, ומקום לפעילות אנרגטית בימים חמים או גשומים. חדר הג'ימבורי משמש גם כממ"ד- מרחב מוגן מאובזר ותקין לעת צורך.

בטיחות

אנחנו בגני עגנון פועלים לשם שמירה והגנה מירבית על ילדינו, בכל מה שנדרש, על מנת לייצר עבורם סביבה בטוחה להתפתחות, ורוגע עבור ההורים.

במתחם הגנים קיימות מצלמות אבטחה במעגל סגור המצלמות את כל שטח הגן לצורך בקרה והשגחה על הנעשה. בכל כיתה ישנם חלונות מעוצבים הפונים אל תוך שטח הגן המאפשרים שקיפות, השגחה ופיקוח על המתרחש.

הגן נבנה על פי כללי הבטיחות הקפדניים ביותר ומצויד במיטב אישורי הבטיחות הדרושים להפעלתו.

לגן יש פוליסת ביטוח מורחבת המותאמת לצרכי הגן הכוללת ביטוח צד ג' ותאונות אישיות.

צוות הגן עובר מדי שנה רענון הדרכת עזרה ראשונה לטיפול בילדים והתנהלות בטוחה בגן באמצעות גורם מוסמך.